Vyhledávání

Kontakt

ZŠ a MŠ Hrubá Skála - Doubravice
Doubravice 61
Turnov
51101

739 088 089
603 974 262

koutsky@zshrubaskala.cz

Notýsek Méďové

15.9. Pro nemocné děti: ŽA do str.9, PP do str. 14, M do str. 7.
12.9. Pro nemocné děti: ŽA str.7, PP str.10.
 
11.9. Vážení rodiče, vybíráme 300,- Kč na pomůcky na Vv. Prosím o donesení krabičky kapesníků, kterou budou mít děti uloženou v lavici pro vlastní potřebu. Děkuji.
        Pro nemocné děti: ŽA str.6, PP str.9 (traktor), M str.4.
 

V pátek 8.9. půjdeme s dětmi na dopolední procházku po okolí. Nemusí mít tašku s učením, pouze pití a drobnou svačinku. Ráno se nasvačí ve škole a na oběd se zase vrátíme. Na sebe vhodné oblečení a obuv podle počasí. Děkuji.

6.9. Vážení rodiče, dnes jsem po dětech poslala nabídku kroužků, do kterých můžete děti přihlásit. V naší škole probíhá povinná výuka angličtiny od třetí třídy, proto kroužek AJ doporučujeme všem prvňákům a druhákům. Domů děti dostaly i brožuru dětských knížek. Pokud budete chtít nějakou knihu objednat, vzadu najdete objednávkový lístek, který vyplníte a pošlete po dětech do školy. Dnes jsme poprvé psali do sešitu První psaní. Téměr všechny děti mají správný úchop tužky, za což je moc chválím! Drobné nedokonalosti doladíme.

 

Vážení rodiče,

pro Vaše dítě začíná nová životní etapa, zanedlouho se stane školákem. Tento krok je velkou událostí, která přináší mnoho radostí i starostí. Přeji Vám, aby Vaše dítě novou roli zvládlo s úsměvem a lehkostí a aby se celý školní rok nesl v duchu pohody, radosti z učení, nových her a poznatků. Po celý rok Vám budu plně k dispozici s jakýmkoliv problémem či nejasností. Těším se na Vaše děti i na Vás v pondělí 4.září v učebně Méďů :o). Třídní učitelka, Kateřina Bělecká. 

Potřeby do první třídy:

-        aktovka

-        penál – 2 trojhranné tužky č.2, nůžky s kulatou špičkou,

-        bačkory nejlépe s pevnou patou

-        kufřík na výtvarnou a pracovní výchovu – ubrus na lavici, zástěra či staré tričko, modelína, tempery, kelímek na vodu, paletka, štětce (plochý, kulatý)

-        cvičební úbor – tričko, kraťasy, tepláková souprava, ponožky, vhodná sportovní obuv do tělocvičny a další na ven

-        stíratelná tabulka A4

-        malý polštářek

První den ve škole děti dostanou: do penálu: - sadu trojhranných pastelek, gumu, ořezávátko, pero

                                                      na Vv:       - vodovky, voskovky, tyčinkové lepidlo