ZŠ a MŠ Hrubá Skála - Doubravice

koutsky@zshrubaskala.cz

Prvňáčkova výbava

• PŘEZŮVKY
  • OBLEČENÍ NA TV: cvičky nebo  tenisky (s bílou podrážkou) a vhodný oděv do tělocvičny. Na ven opět vhodnou obuv, triko, tepláky (legíny), mikina /označení oděvů alespoň zkratkou jména by nám velmi pomohlo při pozdějším hledání majitele :-) /
  • POMŮCKY NA VV,PV: kufřík na výtvarné potřeby, obyčejné vodovky, tempery (stačí malé balení), jeden silnější plochý štětec a tři kulaté v různých tloušťkách, voskovky, kelímek na vodu, plastové mističky nebo paletka na míchání barev, hadřík, modelína, tyčinkové lepidlo, nůžky, igelit na stůl, oděv na převlečení (zástěrka, tričko a pod.)
  • PENÁL: dvě tužky č.2 (raději trojhranné), guma, ořezávátko, pastelky /pero budeme potřebovat později/
  • DESKY NA PÍSMENA A ČÍSLICE
  • OBALY NA UČEBNICE (formát A4)
  • SÁČEK (kapsář) S RAMÍNKEM DO ŠATNY (označený jménem)
Veškerou výbavu si děti postupně přinesou během prvních dnů školy. První den si děti vystačí s přezůvkami a mohou se pochlubit školní brašnou /případně sáček do šatny/. Druhý den pak s taškou a penálem.

První den ve škole

Ve středu 1. 9. 2021 Vaše děti uvítáme ve třídě Broučků. Zahájení v 8h, předpokládaný konec v 9h. Ve třídě můžete být se svými dětmi v tento slavnostní den společně. Prosíme, v souladu s pokyny MZV a MŠMT, abyste do budovy školy vstupovali s respirátorem (děti nemusí). Testování dětí proběhne v 1.ročníku až ve čtvrtek 2.9. 2021. Z důvodu stavby chodníku jsou momentálně velmi omezené možnosti parkování u školy. Situace se brzy zlepší :-)