Vyhledávání

Kontakt

ZŠ a MŠ Hrubá Skála - Doubravice
Doubravice 61
Turnov
51101

481389521
603974262

zs.hrubaskala@quick.cz, ms.hrubaskala@seznam.cz

Úspěch našich malých recitátorů a sportovců

16.05.2018 14:07

V úterý 15.5. reprezentovaly vybrané děti školu hned na dvou frontách. Sportovci vyrazili do Turnova, kde se zúčastnili atletického trojboje. Všichni předvedli skvělý výkon. Do dalšího kola se probojovali ve své kategorii Vaneska Maierová z 1. místa a Honzík Bobek z 2.místa. Blahopřejeme!

V Semilech se pět recitátorů předvedlo v oblastním kole soutěže Čteme všichni, vypráví jen někdo. Všem se jejich vystoupení povedlo skvěle. V opravdu silné konkurenci se do finálového kola, které se bude konat na podzim v Jičíně, provyprávěli ve své kategorii Laura Pácalová z 2.místa, Nella Atherton z 2. místa a Vincik Jirák z 3. místa. Děkujeme za úžasnou reprezentaci a jsme hrdí, jaké máme šikovné žáky.