ZŠ a MŠ Hrubá Skála - Doubravice
Doubravice 61
Turnov

koutsky@zshrubaskala.cz

Objednávky knížek (ZŠ i MŠ)

25.03.2020 18:02

Zpráva pro rodiče (prosíme Vás o její předání):
V souvislosti s uzavřením škol nabízí společnost Albatros Media rodičům školáků možnost objednat knížky z jarních katalogů, které děti přinesly domů začátkem března, s dodáním přímo domů. A to při zachování zvýhodněných katalogových cen (ceny některých knížek jsou dokonce ještě nižší v rámci akce na podporu domácího vzdělávání) a bez poštovného. Pokud si Vaše děti vybraly v katalozích Klubu mladých čtenářů Albatros, Knižního klubu Fragment nebo Pohádkové školky knížky, využijte prosím k objednání tento odkaz:
 www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy
Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné. Kód je platný do 9. dubna 2020.
Věříme, že četba knížek bude pro děti příjemným zpestřením v náročné době karantény. Vložila IT